KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12316103
nr 1231 6103
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad i plåten, PT. Motivet: 10x7,5
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:24:41
100 kr
200 kr
250 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell